Performans Pazarlama | Dijital Ay

Performans Pazarlama

Her zaman akıllı çözümler ile markanızı ön plana çıkartırız.

360 Derece Dijital İletişim Ajans

Dijital platformlarda her an yanınızdayız. Her projeyi başından sonuna kadar planlar ve yürütürüz. Gerektiğinde elimşzi taşın altına koyar iş üretir, gerektiğinde mentörlük yaparak yolunuzu bulmakta yardımcı oluruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Şüphesiz küçük büyük her markanın sahip olması gereken bir sosyal medya hesabı bulunmaktadır. Fakat her platformun kendine has özellikleri ve kitlesi bulunmaktadır. Potansiyel müşterilerinize ulaşmak için her platformda farklı kampanyalar oluşturmalısınız. Bu kampanyaları marka prestijine ve performansına uygun şekilde planlamalısınız. Sosyal medya hesapları sadece zorunluluk değil doğru kullanıldığında dönüşüme olanacak sağlayacak bir araçtır.

Web Sitesi İçerik Yönetimi

Bir web sitesi kurduğunuzda dikkat etmeniz gereken en önemli iş kollarından bir tanesi web sitenizi güncel tutmanız olacaktır. İçeriklerinizi ise ziyaretçilerinizin ilgi gösterdiği kategorilere göre üretmelisiniz. Ayrıca oluşturulan içerikler arama motoru optimizasyonuna (SEO) uygun şekilde oluşturulup planlı bir şekilde yayınlanmalıdır.

Email Pazarlama

Müşterilerinize her platformdan ulaşmanız çok önemlidir. Müşteri bilgilerini kullanarak en ideal email tasarımları hazırlayarak gönderimler yapmak markanızı daha fazla bilinir hale getirecektir. Ayrıca A/B testleri yaparak bu mecrada müşterilerinizin nelere dikkat ettiğini, hangi durumlarda dönüşümlerin arttığını ölçümleyerek ideal pazarlama fikirleri oluşturabilirsiniz.